ГОРЕЩО
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
САМО В ПИК! Крум Савов шокира столични полицаи пред НДК (СНИМКИ)
ЛЮБОПИТНО! Велислава Петрова с подробности за среща във Външно с Митрофанова - ето каква позиция е заявила България и какво е поискала отсреща руската посланичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Улиците на Киев са пусти. Коли с високоговорители призовават хората да се скрият в близките бомбоубежища, разказа българката Таня Станева, която живее в украинската столица, пред Би Ти Ви.
препоръчано
Много коли напускат Киев. Същото се наблюдава и в други градове. Самата тя също мисли дали да не замине за село. Поканила е и своите приятели, които няма къде да отидат.
Нейни приятели постоянно ѝ съобщават за взривове в различни населени места, включително . Последно нейна близка ѝ е казала, че гори летището в Житомирское.
„Президентът се обърна към нас и каза да не се отдаваме на паника и че армията контролира всичко“, каза Таня.
В Украйна е обявено военно положение тази сутрин.
свързани новини
Българка в Украйна: Напрежението расте, очакваме провокации
9147
на 18.02.2022
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
17267
преди 4 часа
Германка роди близнаци за трети пореден път
9580
преди 6 часа
Турската брегова охрана залови 34 мигранти във водите на Егейско море
4765
преди 6 часа
Кола се вряза в група велосипедисти в Нидерландия, две деца загинаха
8126
преди 10 часа


