BG EN

Българска следа лъсна покрай скандала на конкурса "Мисис Шри Ланка"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Българска следа лъсна покрай скандала на конкурса "Мисис Шри Ланка"

9542
на 09.04.2021
Българска следа лъсна покрай скандала на конкурса Мисис Шри Ланка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Конкурсът за най-красива омъжена жена "Мисис Шри Ланка" се прочу по цял свят, след като през уикенда бившата носителка на титлата обяви, че новата миска не отговаря на условията за участие, защото е разведена, и насила ѝ сне короната.

препоръчано

Видеозапис на цялото фиаско от неделя показва победителката в конкурса за 2019 г. и настояща носителка на титлата "Мисис Свят" Каролайн Джури, която се обръща към публиката след обявяване на новата победителка и подгласничките ѝ в Коломбо. "Има правило, че трябва да си омъжена и не развеждана, затова предприемам първите стъпки и казвам, че короната отива при първата подгласничка", каза Джури, след което прекоси сцената и отиде до обявената за победителка в конкурса Пушпика де Силва, за да ѝ свали короната.

Българска връзка в този скандал не липсва, защото Джури е приятелка с нашата Анита Мейзер. Двете се запознали именно на конкурса през 2019, когато Анита била координатор на участничките от страна на Американския организатор Дейвид Мармел, а Каролайн Джури е избрана за "Мисис Шри Ланка - 2019".

"Дейвид сигурно се върти в гроба след този грозен скандал. Познавам Каролайн и на предишния конкурс беше много мила и се държа с достойнство през целия месец на подготовка. Постъпката й наистина е необяснима. Тази година по план световният конкурс трябва да се проведе именно в Шри Ланка", разказа пред репортер на "LifeOnline.bg" Анита.

Само преди две седмици тя работи като главен координатор на  конкурса "Мисис Америка".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК