ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Български производители са готови да доставят своята продукция в търговските мрежи в Крим. Това съобщи пресслужбата на министерството на промишлената политика на Крим, цитирана от „Кримское информационное агенство“, предаде "Фокус". От там посочват, че по време на среща на първия заместник министър на промишлената политика Константин Равич с български бизнесмени е била изразена взаимна заинтересованост към сътрудничество.
препоръчано
В съобщението се добавя, че производители от България са готови да доставят в Крим плодове, зеленчуци, както и различни видове сирена и консерви.
свързани новини
В Крим обявиха, че имали предложение за инвестиция от България
10739
на 17.02.2015
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
10994
преди 42 минути
ЕП гласува доклада за напредъка на Северна Македония по пътя ѝ към ЕС
7297
преди 52 минути
Няма кандидатури за подуправител на НЗОК в последния ден
6248
преди 58 минути


