ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Осмина български роми бяха арестувани в северния гръцки град Солун и в сряда и бяха обвинени от прокурор за експлоатация на децата им и излагане на опасност, пише електронното издание на "Катимерини".
препоръчано
Според обвиненията те са принуждавали децата да просят по улиците на Солун, да търсят храна в боклука и са използвали печалбите им, за да залагат в казино в България.
Арестите са извършени след четиримесечно разследване от подразделението за организирана престъпност в града.
Случаят включва експлоатация на осем деца на възраст под 11 години.
ОГНЕН ИНЦИДЕНТ: Пълен с пътници автобус изгоря на Капъкуле (СНИМКИ)
60478
на 25.01.2026
ОТ УТРЕ: Блокади и по западната ни граница
15828
на 25.01.2026
Затворите в Гърция са препълнени със 123% от капацитета си
9129
на 25.01.2026


