BG EN

Български шофьор е пребит на турската граница

ЧАС ПИК

Български шофьор е пребит на турската граница

11353
на 10.10.2013
Български шофьор е пребит на турската граница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Български шофьор е бил пребит на границата с Турция". Това съобщи заместник-педседателя на Българската асоциация на сдруженията в автомобилния транспорт (БАСАТ) Петко Ангелов за „Стандарт". Той информира, че турските превозвачи, които трети ден блокират подстъпите към родината си на шофьорите при Капитан Андреево/ Капъкуле, са вдигнали запора по браздата, но опънатите нерви на чакащите три денонощия превозвачи вероятно не са издържали.

препоръчано

Първият български шофьор, който е минал на турска територия, е бил бит от турските си колеги, стана ясно от БАСАТ. По неофициална информация той е шофьор на най-голямата превозваческа фирма у нас- "Пимк".

„Все още не знаем какво става. Има инцидент с наш шофьор на турска територия. Разследваме случая дали наистина той е бил пребит", коментира собственик на "Пимк".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК