BG EN

Бърни Сандърс ще участва като независим кандидат на изборите за Сенат през 2018 година

Америка

Бърни Сандърс ще участва като независим кандидат на изборите за Сенат през 2018 година

9465
на 23.10.2017
Бърни Сандърс ще участва като независим кандидат на изборите за Сенат през 2018 година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският сенатор от щата Върмонт Бърни Сандърс потвърди, че ще се кандидатира за преизбиране на изборите през 2018 г. като независим, въпреки скорошният натиск върху него от Демократическата партия да се присъедини към нея, пише The Hill.

препоръчано

„Аз съм независим и винаги съм се кандидатирал във Върмонт като независим. Така правя от дълго време и именно така ще продължи“, заяви Сандърс по време на телевизионно интервю. Сандърс добави, че е получавал натиск от Демократическата партия да се присъедини към нея. Той често гласува заедно с нея в Сената. 

Сандърс бе кандидат от демократите на президентските избори през 2016 г. преди да отстъпи в надпреварата пред бившия държавен секретар Хилари Клинтън. 

 

 

 

Фокус

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК