BG EN

Бъчварова участва във форум за риска от бедствия

Политика

Бъчварова участва във форум за риска от бедствия

4418
на 07.06.2015
Бъчварова участва във форум за риска от бедствия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кръгла маса на тема "Намаляването на риска от бедствия и перспективите за устойчиво развитие" ще се проведе на 8 юни от 9.30 часа в зала "София", Гранд хотел София. Тя е организирана от министерството на вътрешните работи съвместно с фондация "Ханс Зайдел".

препоръчано

Целта на формата е повишаване на информираността и популяризиране на Стратегията за намаляване на риска от бедствия, която Министерският съвет прие през месец април 2014 г. Стратегията е с обхват на действие 2014-2020 г.

Кръглата маса ще бъде открита от заместник министър-председателя и министър на вътрешните работи Румяна Бъчварова, а модератор на събитието е заместник-министърът на вътрешните работи Красимир Ципов.

Участие ще вземат представители на законодателната власт, централни и териториални органи на управление на изпълнителната власт, представители на неправителствени организации, на бизнеса, на научните и академични среди и на гражданското общество.

В програмата са предвидени доклади и дискусии, насочени към създаване на по-добри перспективи и възможности при прилагането на Стратегията чрез активна дейност на всички нива на управление и чрез добра координация между отговорните институции. /БГНЕС 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК