BG EN

Вавринка с трета титла в Индия

Футбол

Вавринка с трета титла в Индия

4637
на 10.01.2016
Вавринка с трета титла в Индия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Швейцарецът Стан Вавринка спечели за трети пореден път титлата на международния турнир по тенис на твърди кортове в Ченай (Индия) с награден фонд  долара. 30-годишният Вавринка, който е номер 4 в световната ранглиста, победи на финала Борна Чорич (Хърватия) с 6:3, 7:5 за 1:27 час. Швейцарецът нямаше проблеми в първия сет, който спечели за 42 минути. Във втората част Вавринка направи решителен пробив за 6:5 и при свой сервис приключи двубоя. 

Носителят на 2 титли от "Големия шлем" Вавринка вече е четирикратен шампион в турнира от 2011, 2014, 2015 и 2016 година. За него това е 12-и трофей в кариерата. 19-годишният Чорич все още няма нито една титла от турнири на АТP .

препоръчано
свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК