ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ремонтни дейности ограничават движението при 89-и км. по АМ "Тракия". До 16,30 часа движението в посока София ще се осъществява само в активната лента поради ремонт на ограничителни системи в средната разделителна ивица.
препоръчано
Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" и призоваха шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.
От вторник започва ремонт на участък от АМ "Тракия"
18171
на 07.05.2018
Ремонт блокира част от АМ "Тракия"
17323
на 16.05.2017
Затварят АМ "Тракия" за ремонт – ето къде и докога
13522
на 05.12.2016


