BG EN

Валежите спират, пак ще е топло - живакът удря 10 градуса

ЧАС ПИК

Валежите спират, пак ще е топло - живакът удря 10 градуса

5090
на 29.01.2015
Валежите спират, пак ще е топло - живакът удря 10 градуса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През нощта ще преобладава облачно време. Все още на отделни места в Източна България ще има слаби превалявания от дъжд, а в Лудогорието - от сняг, но до сутринта валежите навсякъде ще спрат.

препоръчано

Според дежурния синоптик на НИМХ-БАН Боряна Маркова минималните температури ще са между минус 4 и 1°. Утре облачността ще е променлива, в планините и високите полета намаляваща и до предимно слънчево.

В низините ще е с ниска облачност и на места там видимостта ще е намалена. Ще духа слаб южен вятър. В следобедните часове облачността отново ще се увеличава, а на места в югоизточните райони ще завали дъжд.

Максималните температури ще са между 5 и 10°.

Атмосферното налягане ще е по-ниско от средното за месеца и ще продължи да се понижава.

В планините, облачността ще е променлива намаляваща до слънчево. Ще духа умерен югозападен вятър. Температурата на височина 1200 м ще е около 2°, на 2000 м около минус 3°.

По Черноморието ще е предимно облачно, след обяд по Южното Черноморие с валежи от дъжд. Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър. Максимални температури между 6°-9°. Температура на морската вода 6-7°. Вълнение на морето 1-2 бала.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК