ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валери Божинов иска шефски пост в Левски. Това призна самият той в подкаста "Гласът на Левски".
препоръчано
"Не го крия. Виждам се в Левски. Желанието ми е да бъда част от клуба. Мисля, че на пост, който в момента го няма - спортен дирактор, и да отговарям за тази част.
Не говоря да съм само аз, а да работя в екип. Да съм огледало на треньора и да съм свръзка с останалите ръководители. Искам да приличам на Панталео Корвино", заяви Божинов.
Божинов разкри колко пари е взимал в Манчестър Сити
46507
на 21.03.2025


