ГОРЕЩО
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
Вандали побъркаха Русе, режат гуми на коли, след това ги заливат с блажна боя
15911
на 28.10.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два автомобила са осъмнали с прободени или нарязани гуми, съобщават от областната дирекция на МВР в Русе.
препоръчано
Едната на всичко отгоре била залята и с блажна боя, информира "Русе Нюз". Първият инцидент станал в кв. „Дружба-3“. Там вандалите проболи с остър предмет четирите гуми на лек автомобил „Тойота”. Според собственика, нанесените щети са за около 1 200 лева.
Неприятно изненадан останал и собственикът на „Фолксваген“. Човекът паркирал автомобила си в центъра на града и на следващата сутрин, когато отишъл да го вземе установил, че са срязани три от гумите, а върху тавана на колата е разлята блажна боя.


