ГОРЕЩО
Васил Терзиев и некадърното му управление превърнаха столицата ни в кочина - преди да мечтаят за Евровизия, нека първо се научат да събират боклука
Експерти за 100-те дни на кабинета "Радев": Оценки за бюджета и реформите
Ключов свидетел по делото за убийството на Георги Кузев предприе нов ход - ето какво иска от парламента
Експерти за "Кръв и чест": Екстремните младежки групи са невежи за нацистката идеология, запълват душевна празнота
ЗАКОНЪТ НА УЛИЦАТА! Синята легенда Константин Мишев ИЗБУХНА - ето защо младежките банди не могат да бъдат спрени
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нова вандалска проява в Пловдив! Този път обект на анонимната агресия е била колата на 33-годишна пловдивчанка. Тя се оплакала чрез телефон 112, че вчера, около 10 часа, заварила “Мазда”-та си със счупени две обзорни и странични стъкла, фарове и огледало за обратно виждане.
препоръчано
Мястото на инцидента веднаха е било посетено от екин на Пето РУ, съобщава "Марица". Извършен е оглед. Образувано е досъдебно производство. Работата по установяване автора на вандалската проява продължава.
Трите морета, двете кюфтета и бели денсът на Царевец
5018
преди 13 минути
Велико Търново остана без таксита нощем и по празници
4825
преди 1 часа
Леко увеличение на безработицата в Кюстендилско през юли
4311
преди 2 часа


