ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вандалите във Враца не се спират пред нищо и продължават да рушат всичко, направено за удобството и уюта на гражданите, пише трибали.
препоръчано
Възмутени врачани сигнализираха до регионалния сайт, изпращайки снимки на поредната грозна гледка. Кадърът е от алеята към стадиона, където често се събират хора, предимно младежи.
На снимката се вижда как пейките са разместени една срещу друга, а замята около тях е зарината с боклуци.
„Алеята до стадиона привлича за разходка и отдих, с чистота и приятни ухания“, коментира нашият читател.
Безплатни изследвания за хепатит във Враца
4468
на 15.06.2015


