ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Беседката до моста на река Новачица в ж.к."Изток" е разрушена от вандали, а пейките и масата ѝ са хвърлени в коритото на реката, съобщи кметът на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев.
препоръчано
„Вече няколко пъти районната администрация възстановява мястото за почивка, което коства усилия и разход на обществен, финансов ресурс. Вандалските прояви ощетяват всички нас и пречат да живеем в един красив и подреден град - отбелязва кметът.
Той е разпоредил беседката да бъде възстановена отново при първа възможност в ремонтирания парк "Тинтява".
Шофьор остана без книжка, след като лекар му предписа успокоително
15264
преди 3 часа
ИЗНЕНАДВАЩИ ДАННИ: Месото удължава живота
18710
преди 15 часа


