BG EN

Варненец отнесе 100 лв. глоба за поругаване на символи на държавната и местна власт

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Варненец отнесе 100 лв. глоба за поругаване на символи на държавната и местна власт

4399
на 01.02.2016
Варненец отнесе 100 лв. глоба за поругаване на символи на държавната и местна власт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

33-годишен мъж от Варна е задържан заради непристойни действия в общината, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР Варна. Случаят е от 9:50 ч. в четвъртък (28 януари), а сигналът е подаден в 16:00 ч.

препоръчано

Мъжът с инициали М. Б., който е неизвестен на МВР, е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред, изразяващи се в поругаване и незачитане на символи на държавната и местна власт.

Направил е неприличини снимки и колажи, като за фон на своите снимки е използвал националния флаг на Република и герба на Варна. По случая е образувана преписка по УБДХ, материалите са докладвани на дежурен прокурор от Районна прокуратура – Варна. На съдебно заседание на Районен съд – Варна, на М.Б. е наложено административно наказание "глоба" в размер на 100 лв.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК