BG EN

Варненец се обеси от ревност

ТОП НОВИНАТА

Варненец се обеси от ревност

3415
на 21.01.2013
Варненец се обеси от ревност
Автор:   Милан Николов
Варненецът Георги Нанков, който е открит в мазето на къщата, в която живеел на бул."Съборни" 30, е сложил край на живота си от ревност. Мъжът работел като нощна охрана в частна фирма, а фаталното решение взел, докато любимата жена, с която делял покрив, била в Търговище. Георги изпитвал дива ревност към приятелката си, което довело до влошаване на отношенията им и тя дори мислела да го напусне. Мъжът обаче я заплашил преди време, че ако го изостави, ще се обеси или ще скочи от Аспаруховия мост. Тялото му било намерено от приятелката му Краси след прибирането й от Търговище и от единия от синовете му. Те се разтършували, след като не го открили в жилището вчера. Грозна гледка ги чакала в сутерена, където нямало пуснат ток. Георги висял на примка, а въжето било закачено на кука за тавана. При огледа на полицията е направено предположение, че той е скочил от ръба на циментово корито с дълбочина 1,50 м. В избата имало няколко празни, които преди много години се използвали за съхранение на вода. На масата в кухнята потресените близки на Нанков открили предсмъртна бележка, в която той казва, че много обича приятелката си и си взема сбогом с нея. Георги дори написал часа, в който се готви да се обеси - 22,00. Предполага се обаче, че си е метнал въжето часове по-късно. От прокуратурата коментираха, че не разполагат с информация мъжът да е с психични проблеми.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК