ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гръцкият финансов министър Янис Варуфакис не изключва възможността за организиране на референдум, ако Атина постигне споразумение с кредиторите. Референдумът ще бъде за реформите, които Гърция трябва да проведе, за да получи финансова помощ.
препоръчано
"Не мога да изключа такава възможност. Споразумението, което ще постигнем с партньорите ще бъде представено пред парламента, но не е лоша идеята да има референдум за него", подчерта Варуфакис.
Той обясни, че ако споразумението с кредиторите не бъде постигнато до края на април, това би могло да се оцени като поражение за Европа.
Гръцкият финансов министър: Никога няма да си платим дълговете
7265
на 10.03.2015


