ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Излизането на Гърция от еврозоната е изключено, защото това не е в интерес на страната", заяви гръцкият финансов министър Янис Варуфакис в интервю за германския вестник "Билд". "Аз изключвам излизането ни от съюза", заяви министърът, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
По думите му "подобен ход не е разумен". Варуфакис изрази увереност, че може да бъде постигнато споразумение с кредиторите. "Гърция е в състояние да изплати дълговете си, само ако те бъдат преструктурирани", заяви министърът, като подчерта, че страната не се нуждае от допълнителни средства. "Страните от еврозоната вече са ни дали много пари", заяви Варуфакис, като отбеляза, че споразумение може да има за една нощ.
свързани новини
Заради сняг и поледици: Летището в Берлин отмени всички излитащи полети
7783
преди 8 часа
В Германия хванаха кокаин за 4.6 млн. евро в тир
7819
преди 10 часа
Товарен влак с цистерни дерайлира в Русия
9195
преди 11 часа


