BG EN

ВВС на Израел са атакували позиции на сирийската армия в отговор на случаен обстрел

Близък изток

ВВС на Израел са атакували позиции на сирийската армия в отговор на случаен обстрел

6283
на 30.06.2017
ВВС на Израел са атакували позиции на сирийската армия в отговор на случаен обстрел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 Израелската авиация е атакувала позиции на сирийската армия в отговор на случайно изстрелян снаряд, попаднал на територията на Голанските възвишения, предава РИА Новости, като се позовава на изявление на военните на близкоизточната държава, пише "Фокус".
Няма постъпила информация за пострадали в резултат на обстрела от сирийска страна. В Израел признаха, че инцидентът е станал по случайност. Въпреки това в Тел Авив са категорични, че възприемат действията на сирийската армия като неприемливо посегателство върху суверенитета на страната. 
Източник на руската агенция разказва, че израелски хеликоптер е нанесъл удари по две позиции на сирийските военни.
Размяната на удари между Израел и Сирия е четвърта по ред от последната събота насам, припомня медията. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 71
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК