ГОРЕЩО
ШИРОК ПРОФИЛ: Лама Иво контактувал с извънземни, правил е хипнози и се подвизавал като шаман
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Таксите на летище София скачат от 1 октомври. Тарифата за сигурност за всеки пътник става 8 евро, досега тя бе 1 евро. Причина за увеличаването на цените е преминаването на проверка сигурност на пътници и багажи от Гранична полиция към Летище София.
препоръчано
Според евродирективи летища с над 5 млн. пътници могат сами да определят тарифите си. От 5 до 7% ще се увеличи и таксата за кацане на самолетите.
Ново поскъпване е планирано и за 1 април следващата година. Тогава минаването през рентген и проверка на багаж ще струват 10, 20 евро за всеки пътник.
На този етап няма да се увеличават цените на билетите заради силната конкуренция, наложена на пазара
Вдигат летищните такси на летище София
Ето каква е тайната на щастливия брак
5946
преди 1 часа
Ново проучване: Редовният сън намалява риска от смъртност с 24%
8429
преди 5 часа


