ГОРЕЩО
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 15 ноември дежурен екипаж на самолет C-27J „Spartan“ от състава на авиобаза Враждебна осигури въздушен транспорт от София до Варна и обратно на медицински екипи от ВМА - София и УМБАЛ „Александровска“ при създадена донорска ситуация за органна трансплантация.
препоръчано
Самолетът излетял в 07:00 ч. и кацнал на летище Варна в 07:50 ч. В 12.30 ч. самолетът се приземил обратно на летище София, като задачата по транспортирането на медицинските екипи била изпълнена успешно.
Екипажът беше задействан със заповед на началника на отбраната адмирал Емил Ефтимов по заявка на Министерството на здравеопазването.
Донорска ситуация отново вдигна в небето военния „Спартан“
14381
на 25.06.2024
Транспортираха по спешност пациент със "Спартан" от Варна до София
26432
на 10.05.2024


