ГОРЕЩО
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ТАКТИЧЕСКИ ПРОВАЛ: Ген. Атанасов призна ГОЛЯМАТА ГРЕШКА на ППДБ
САМО В ПИК! Георги Марков: Заради соросоидите Йотова се инати и си реже клона, на който седи. Трябва да уволни Гюров!
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Великобритания няма намерение да доставя оръжия за Украйна, заяви британският министър на външните работи Филип Хамънд, предаде ITV, цитирана от „Фокус”.
„Ние не разглеждаме доставки на въоръжение за Украйна при сегашните условия“, заяви Хамънд, като добави, че конфликтът „може да бъде разрешен по невоенен път“.
Украйна нееднократно се обръщаше с молба към НАТО за доставка на въоръжение. Генералният секретар на Алианса Йенс Столтенберг по-рано заяви, че НАТО не трябва да се занимава с въпроса за възможни доставки на оръжие за Украйна, а проблемът трябва да се решава на двустранна основа със страните-членки на организацията.
препоръчано
свързани новини
Лондон не планира доставки на оръжия в Украйна
4047
на 06.02.2015


