BG EN

Вендета! Бивш пандизчия подпали мерцедеса на надзирател във врачанския затвор

ЧАС ПИК

Вендета! Бивш пандизчия подпали мерцедеса на надзирател във врачанския затвор

7126
на 02.02.2014
Вендета! Бивш пандизчия подпали мерцедеса на надзирател във врачанския затвор

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Автомобилът "Мерцедес С 200" на надзирател във врачанския затвор бе подпален умишлено. Той бил паркиран пред жилищен блок на пл. "Руски" във Враца.

препоръчано

За огненият атентат сигнализирала в полицията жена около полунощ, съобщиха от полицията. Съседката забелязала и мъж в тъмни дрехи да се отдалечава бързо от колата, която след минута пламнала.

Пожарникарите спрели лумналите пламъци, но колата е почти напълно унищожена. Неизвестния пироман залял цялото возило с гъста запалителна течност преди да драсне клечката.

Скъпото возило е собственост на Николай Колев, надзирател във врачанския затвор, съобщава "24 часа". Атакуваният с огън отказа коментар по случая, но според разследващите палежът вероятно е за отмъщение. Криминалистите смятат, че палежът е дело на някой бивш затворник или по поръчка на излежаващ лека присъда в трудово-поправителното общежитие на затвора, в което работи надзирателят.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК