BG EN

Венецуела възнамерява да изрази официален протест към Вашингтон, поради шпионски скандал

Америка

Венецуела възнамерява да изрази официален протест към Вашингтон, поради шпионски скандал

3260
на 19.11.2015
Венецуела възнамерява да изрази официален протест към Вашингтон, поради шпионски скандал
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Венецуела Николас Мадуро заяви, че възнамерява да изрази официален протест към Вашингтон, поради появилата се информация, че САЩ в продължение на 10 години са следили служителите на венецуелската петролна компания, предаде BBC, цитиран от "Фокус".
Мадуро също така призова за официално разследване по въпроса.
По-рано интернет сайт публикува разследване, според което Агенцията за национална сигурност на САЩ е следила ръководството на венецуелската държавна петролна компания „Петролеос де Венецуела“, както и министърът на петрола на Венецуела. Разследването се опира на документи, предоставени от Едуард Сноудън.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК