BG EN

Венецуелски министър прогнозира срив на цената на петрола до 20 долара за барел

ЧАС ПИК

Венецуелски министър прогнозира срив на цената на петрола до 20 долара за барел

4297
на 18.06.2016
Венецуелски министър прогнозира срив на цената на петрола до 20 долара за барел
Автор:   ПИК

Единственият изход от кризата е ОПЕК да ограничи добивите, смята Еулохио дел Пино

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световните цени на петрола може отново да се сринат до 20 долара за барел през зимата на 2017 г., ако страните членки на ОПЕК не вземат бързо мерки за ограничаване на добива. Това предупреждение отправя в интервю за ТАСС министърът на петрола на Венецуела Еулохио дел Пино.

препоръчано

Ако не предприемем нищо, тази зима цените отново ще паднат до 20 долара. И пак ще трябва да прибегнем до „замразяване“ на добива, но тогава може вече да е късно. Затова е нужно да вземем мерки по-отрано, изтъква дел Пино. Според него необходимостта от такива мерки идва поради възможността от рязко увеличаване на добива от шистов газ в САЩ. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК