ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не съдете Гошо Петков, виновен е този с мустаците. Георги искаше с жеста си да каже на публиката: Не съм виновен аз", каза собственикът на Славия Венци Стефанов по повод жеста на вратаря след края на мача.
Футболният ръководител засегна темата с подозренията, че отборът на Славия е загубил нарочно домакинството си на Ботев (Враца). "Говорите, че сме дали мача на Ботев, но защо не коментирате мачовете Литекс - Локомотив (София) и Локомотив (София) - ЦСКА? И от Враца ли ни дадоха премия? "А" група трябва да е с максимум 12 отбора и то само ако отговарят на изискванията на Лицензионната комисия", каза Стефанов.
препоръчано
Лудогорец поздрави героя си на Световното
9375
преди 8 часа
ЦСКА 1948 отказа 400 хил. евро от Левски за национал
8696
преди 10 часа
Испанци отхвърлиха оферта на Левски
7785
преди 12 часа
Основни футболисти искат да си ходят от Локо Пловдив
7201
преди 12 часа


