ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ЧАС ПИК
Взривиха чанта на летище "София", продължава обезвреждането на белгийския бус (обновена и снимки)
27250
на 01.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават контролирани взривове на паркинга на Терминал 1 на летище "София". Преди минути бе взривена чанта от белгийския микробус. До този момент не е открито сaмоделно взривно устройство. Продължава обезвреждането на чантите от белия бус, който вдигна накрак столицата.
препоръчано
Припомняме, че бе подаден сигнал за забелязан съмнителен багаж в бус, паркиран пред Терминал 1 на Аерогара – София към 12.50 часа. На място веднага пристигнаха екипи на СОБТ, гранични полицаи, пожарникари и екипи на Спешна помощ.
Районът беше отцепен от служителите на реда на СДВР, бусът бе изведен на безопасно място.
свързани новини






FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
9655
преди 1 часа


