ГОРЕЩО
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
"Да, България" и ДСБ сами се вкараха в капана - случаят "Манол Пейков" заплашва да разцепи ППДБ
ИЗВЪНРЕДНО! Прокуратурата с подробности за изборните преписки на МВР - повечето били по анонимни сигнали и непотвърдени
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ракета се е приземила в дипломатическия района на афганистанската столица. Чут е силен взрив, предаде РИА Новости, цитиран от Фокус.
препоръчано
„Ракетата се приземи на футболното игрище в кв. „Уазир Акбар Хана“, предаде представител на местната полиция. Съобщава се, че в дипломатическия район е чут силен взрив. В момента полицията все още няма данни за жертви.
В края на май мощен взрив прогърмя в Кабул недалеч от президентството и сградите на чуждестранните посолства. При терористичния акт тогава загинаха повече от 150 души.
свързани новини
"Ислямска държава" пое отговорност за кървав самоубийствен атентат в Кабул
10947
на 31.07.2017
Десетки са загинали при взрив на кола-бомба в Кабул
7618
на 25.07.2017
„Ислямска държава“ пое отговорност за това нападение.
Талибаните поеха отговорност за касапницата в Кабул
9152
на 24.07.2017


