ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ОДМВР - Шумен издирва по молба на близките му Исмаил Исмаилов Чаушев на 86 години от село Друмево. Това съобщиха от ОДМВР - Шумен.
препоръчано
Мъжът за последно е видян в дома си около 23 часа на 21 май 2019 г. Висок е около 170 сантиметра, с кафяви очи. Облечен е бил със синя куртка, син панталон, обут с черни гумени галоши, носел е камуфлажна шапка. Страда от старческа деменция.
Молим всички, които имат информация и данни за местонахождението му да се обадят на телефон 112 или да подадат сигнал в близкото полицейско управление.
Забранява се ползването на питейната вода в Берковица за небитови цели
4897
преди 4 часа
ВНИМАНИЕ! Спряха движенението на магистрала "Тракия" заради пожар
22576
преди 4 часа
ЗАРАДИ СУШАТА: Понижават налягането на водата нощем в Кюстендил
6144
преди 6 часа


