ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Уличената в употреба на допинг Мария Шарапова продължава да залага да сериозна фитнес подготовка, макар да е със спрени права от 12 март.
препоръчано
Тенисистката се похвали със занимание по физическа подготовка, от което личи, че залага на модерни упражнения за стягане на тялото си.
Т.нар. планк (централна опора) е идеален за стягане на коремните мускули, мускулите на седалището, бедрата, прасците, раменете и гърдите, а според специалистите 5 минути на ден са достатъчни за бърз ефект.

Шарапова се поти здраво (снимка)
11735
на 03.04.2016


