ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Апелативният съд заседава по делото срещу Викторио Александров. Мъжът е обвинен в убийството на 23-годишната си приятелка Дарина Министерска и едногодишната им дъщеря Никол.
препоръчано
На първа инстанция съдът постанови, че Викторио трябва да излежи 20 години зад решетките и да изплати 400 000 лева кръвнина на родителите на Дарина. От прокуратурата обаче протестираха присъдата и поискаха доживотен затвор.
Последното заседание беше отложено след като Апелативният съд позволи да бъдат повторно изслушани експертите, изготвили съдебно-психиатричната експертиза на подсъдимия. По този начин родителите на убитата Дарина искат да се изясни от какво са били предизвикани двете предполагаеми деяния.
свързани новини


