ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-добрата тенисистка на България Виктория Томова влезе като щастлива губеща в основната схема на сингъл на турнира по тенис на клей УТА 500 в Щутгарт (Германия) с награден фонд над 1 милион евро.
препоръчано
Томова, която записа победа и загуба в квалификациите, ще излезе по-късно тази вечер срещу представителката на домакините Лаура Зигемунд.
Българката има една победа над германката - на четвъртфиналите на турнира в Рабат (Мароко) на клей през 2024 година с 6:4, 6:3.
При евентуален успех на старта Томова ще играе във втория кръг срещу номер 3 в схемата Ига Швьонтек (Полша).
НОВО ПРАВИЛО В ТЕНИСА: Жените ще трябват да доказват, че са жени
7034
преди 9 часа
Гришо започна изкачването в ранглистата
8785
на 20.07.2026
Лиа Каратанчева отпадна в Торино
7501
на 17.07.2026
Григор Димитров излиза срещу бивш шампион в Бостад
14694
на 15.07.2026


