ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО: Дошло е време Тръмп да удари с "Магнитски" Сорос ТВ - БТВ и Нова. Цензурата 2025 надхвърли 1989
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
Александър Йорданов ГНЕВЕН: Протестите върнаха държава назад - много от участниците са наследници на деветосептемврийците от 1944 година
Български депутат направи нещо немислимо: Плачеше ми се като на дете... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вили Вуцов има интересни идеи да развеселява футболистите си. Треньорът на "Славия" сподели, че при първа възможност ще заведе своите играчи на "Комиците".
"Това шоу ми харесва много. Ще ги водя и на театър. Но поне след две-три седмици. Сега имаме ангажименти около юбилея, както и доста мачове", коментира пред "Стандарт" ексцентричният Велислав Вуцов.
Един от тези двубои е реваншът срещу "Миньор" за Купата на България. В първия мач "белите" победиха с 5:2 в Перник. "Истинско престъпление ще е, ако се издъним. Играхме тъпо срещу "Берое", но ще гледам това да не се повторя", добави Вуцов.
препоръчано
Георги Миланов: Обичам Любо Пенев, като баща ми е
14115
на 21.12.2025
Ненужни в Левски не искат да напускат
17446
на 21.12.2025
ЦСКА и Левски обединиха усилия за Любо Пенев
13847
на 20.12.2025
ЦСКА чака Стойчо Младенов
15806
на 20.12.2025


