BG EN

Винъс Уилямс приключи безславно участието си в Аустрелиън Оупън

Тенис

Винъс Уилямс приключи безславно участието си в Аустрелиън Оупън

3065
на 13.01.2014
Винъс Уилямс приключи безславно участието си в Аустрелиън Оупън
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американката Винъс Уилямс приключи още в първи кръг участието на Аустрелиън Оупън. По-голямата сестра на световната номер 1 загуби от Екатерина Макарова с 6:2, 4:6, 4:6. Винъс имаше всички шансове да спечели днешния двубой, но пропусна серия от отлични възможности и това в крайна сметка ѝ коства загубата.

Вера Звонарьова отстъпи с 2:6, 2:6 на представителката на домакините Кейси Делакуа. Следващата противничка на австралийката е Кристен Фликпенс, която се превърна в първата тенисистка, постигнала победа на тазгодишното издание на Аустрелиън Оупън, надигравайки Лора Робсън с 6:3, 6:0 в двубой, продължил само 50 минути. 

Подобен бе сценарият и в мача на На Ли - експресното 6:2, 6:0 срещу 16-годишната Ана Конюх, която през миналата година спечели титлите на сингъл и двойки при девойките и се изкачи до №1 в световната ранглиста.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече (ВИДЕО) Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК