BG EN

ВИП БОМБА! Люти клетви в Брадъра! Шеф Петров прокле Ваня Щерева: С два мъжка котарака ще си умреш

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ВИП БОМБА! Люти клетви в Брадъра! Шеф Петров прокле Ваня Щерева: С два мъжка котарака ще си умреш

26560
на 16.10.2017
ВИП БОМБА! Люти клетви в Брадъра! Шеф Петров прокле Ваня Щерева: С два мъжка котарака ще си умреш
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шеф Петров продължава да разнообразява ежедневието си в Къщата на "ВИП Брадър" със скандал след скандал. Поредната му щертва стана Ваня Щерева, с която готвачът води студена война от началото на формата. 

препоръчано

Шефът е сигурен, че Ваня е изкусен манипултор, който е виновен за всичките му скандали на територията на Къщата. 

"Ти за мен си от най-опасните хора на планетата. Ти ще имаш много страх и болка. Ти си паталогичен случай. Хората като тебе са най-голямото зло на тая земя. Най-лошата енергия - скрита, подмолна, излиза от тебе. Който пие от твоя кладенец, ще си носи неговите кръстове. Няма да ти се размине всичко, което правиш от първия ден, от първия скандал, от втория скандал.. Превърнала си се в майка орангутанка", избухна по пеещата поетеса Петров.  

Естествено, не пропусна да прокълне Щерева, с дежурната си реплика, която пуска в действие не за първи път в шоуто: "Ваня ще се умре сама с два големи мъжки котарака"!

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 65
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК