ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Асим Адемов приключи служебната власт: Христанов прави поразии в земеделието. В случая "Петрохан“ накъдето и да се обърнем, срещаме хора от ППДБ (ВИДЕО)
Тежка катастрофа затвори пътя София-Варна
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на "жълтия" протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК ТV! Олигархът Пламен Бобоков на крака при служебния министър на транспорта Корман Исмаилов - мълчи дали жена му е искала да бъде част от ДПС (ВИДЕО/СНИМКИ)
Близък изток
Високопоставен афганистански екстремист е бил ликвидиран при въздушен удар
3962
на 09.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шестима бойци, сред които бивш талибански командир, за когото се твърди, че е дезертирал към групировката "Ислямска държава", бяха убити днес при атака с безпилотен самолет в афганистанската провинция Хелманд, съобщиха световните агенции, като се позоваха на местни представители на властта.
Молла Абдул Рауф е бил влиятелна фигура в афганистанското джихадистко движение през последните над 10 години. Той е прекарал известно време в американския център за задържане Гуантанамо. По данни на полицията в Хелманд Рауф е пътувал в кола заедно с петима свои другари, когато автомобилът бил атакуван от безпилотен самолет, предаде БТА.
препоръчано
1400 французи имат връзки с джихадистите
5887
на 09.02.2015
Шок! Имамът на Харманли развя знамето на „Ислямска държава”! Полицията на крак!
16975
на 09.02.2015
Армията на Ирак готви сухопътна операция срещу Ислямска държава
7366
на 09.02.2015


