BG EN

Висшият съдебен съвет отстрани Емил Христов от длъжността „прокурор”

ЧАС ПИК

Висшият съдебен съвет отстрани Емил Христов от длъжността „прокурор”

5126
на 18.07.2013
Висшият съдебен съвет отстрани Емил Христов от длъжността „прокурор”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Висшият съдебен съвет отстрани Емил Христов от длъжност „прокурор” в апелативен съд гр. Бургас и длъжност „административен ръководител” на същата прокуратура, предаде „Фокус”.

препоръчано

Предложението за отстраняване до приключване на досъдебното производство срещу магистрата беше направено от главния прокурор Сотир Цацаров и добавено като допълнителна точка в заседанието на съвета. След тайно гласуване, проектът за отстраняване беше приет с 20 гласа „за” и 3 „въздържал се”.

Прокурор Емил Христов е един от участниците в разговорите, записани със СРС и разпространени, за които има съмнения, че показват манипулиране на избори на магистрати.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК