ГОРЕЩО
Цифрите от протеста - малко негласуващи, малко деца + симпатизантите на Радев, ППДБ, "Възраждане", МЕЧ, Величие" и още няколко партии
РЕВОЛЮЦИЯТА ИЗЯЖДА ДЕЦАТА СИ! Ето какъв е най-големият СТРАХ на Румен Радев от метежите
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
ГОРЕЩ КОМЕНТАР! Протестът е опорочен не от вандали, а от шарлатани. И това е по-гнусно
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник министър-председателят по обществения ред и сигурността и министър на отбраната Красимир Каракачанов заминава днес за Франция по покана на министъра на въоръжените сили на страната Флоранс Парли, съобщиха от военното министерство.
препоръчано
Двамата министри ще проведат среща, на която ще бъдат обсъдени перспективите за развитие и задълбочаване на сътрудничеството в областта на отбраната. Акцент в разговорите ще са актуалните теми от дневния ред на Европейския съюз, пряко свързани с ангажиментите на страната ни като председател на Съвета на Европейския съюз.
Сред обсъжданите теми ще бъдат и проблемни въпроси на международната сигурност, допълниха от МО.
Мрачната сянка на Сорос надвисна над поръчковото изследване на "Маркет линкс" по bTV
47258
преди 43 минути
НА ПЪРВО ЧЕТЕНЕ: Депутатите приеха проектобюджета на ДОО
3141
преди 54 минути


