BG EN

Владимир Путин: Надявам се страната да се пребори с коронавируса достойно и с минимални загуби

Европа

Владимир Путин: Надявам се страната да се пребори с коронавируса достойно и с минимални загуби

7494
на 28.06.2020
Владимир Путин: Надявам се страната да се пребори с коронавируса достойно и с минимални загуби
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Русия Владимир Путин заяви, че се надява страната да успее да се пребори с пандемията от коронавируса „достойно и с минимални загуби”. Той заяви това пред телевизия „Россия 1”.

препоръчано

Държавният глава на страната изрази увереност, че Русия се успее да се справи скоро с пандемията и бързо да преживее случващото се.

„За преодоляването на кризисната ситуация на Русия много ще помогне случилото се преди пандемията – изрази убеденост Путин. – Ръстът на експорта, развитието на промишлеността и натрупаният запас от парични средства от времето преди избухването на пандемията. Всичко постигнато от нас в предишните няколко години ни дава възможност да се надяваме, че окончателно ще успеем да се измъкнем от моментната ситуация достойно и с минимални загуби”.

Изявлението на Путин идва на фона на данните, че само за последното денонощие в Русия са регистрирани 6 791 новозаразени с коронавируса. Общо в страната от началото на пандемията заразените са 634 437 в 85 региона. Излекуваните от инфекцията в страната са близо 400 000. Смъртните случаи са 9 073”.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК