BG EN

Владо Стоянов: Ще станем шампиони с поне 7 точки разлика

Футбол

Владо Стоянов: Ще станем шампиони с поне 7 точки разлика

3615
на 07.01.2016
Владо Стоянов: Ще станем шампиони с поне 7 точки разлика
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вратарят на Лудогорец и националния отбор на България Владислав Стоянов направи интересна прогноза за развитието на шампионата в "А" група. Според футболист №1 на 2014 г. разградчани ще станат шампиони с минимум 7 точки преднина.

"Моята прогноза е, че ще станем шампиони с минимум 7 точки преднина пред втория", заяви самоуверено Стоянов, който позна няколко точни резултата при похода на Лудогорец в Лига Европа преди две години.

"Не сме изгубили инерция. Просто ни трябваше време за подготовка. Всички се убедихте, че след връщането на Дерменджиев си върнахме своя облик и показахме игра, която от доста време не я бяхме показали. След подготовката съм убеден, че не само ще станем шампиони, но ще покажем играта, която радваше хората. Така ще опровергаем и някои хора", допълни Стоянов.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от Петрохан е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК