ГОРЕЩО
УМБАЛ „Пълмед“ въвежда най-висок клас роботизирана хирургична система Da Vinci X
ПИК TV! Бившият министър Даниела Везиева с горещ коментар за поразиите, които прави кабинетът "Гюров": И парламентът, и Йотова им казаха, че са неадекватни (ВИДЕО)
Борисов попиля ППДБ: Те са полезни идиоти. Докараха Радев на власт през протестите. С Пеевски вкарахме България в еврозоната и Шенген
Ники Василев с екранна ЛЕКЦИЯ: Гюров, не така с горивата, 20 евро са смях, не сме Куба
Състезание с моторни шейни на Мальовица
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Локомотив и два вагона на пътнически влак са дерайлирали в Старозагорско. Това потвърдиха от БДЖ. Причината за инцидента е паднала земна маса на железния път между гарите Радунци и Дъбово.
препоръчано
В композицията е имало 11 пътници. Няма пострадали. Хората са били извозени от БДЖ с организиран превоз. Към настоящия момент всички влакове пътнически и товарни пътуващи по направлението са спрени, до разчистване на трасето от падналата земна маса.
Заради паднали скали бързият влак Кюстендил-София дерайлира
13894
на 26.01.2026


