ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Любо Нейков стопи 10 кила (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
СЛЕД ТРИУМФА НА "ЕВРОВИЗИЯ": Дара стана почетен гражданин и получи имот (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Защо летният ни сезон е само два месеца и с какво ни превъзхожда Гърция?
Цветанка Андреева СРИНА министър "Бях точен с парите“ заради внушенията срещу Делян Пеевски: Абсолютен скандал - това е политическа цензура и атака
Делегацията на ДПС проведе среща с валията на Бурса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шефът на нигерийската агенция по извънредни ситуации Сани Сиди съобщил, че в страната вече няма населени пунктове под контрола на „Западноафриканска провинция Ислямска държава” (бивша „Боко Харам”), пише нигерийският вестник Premium Times.
препоръчано
Сиди доложил на президента Мохамад Бухари, че основните сили на агенцията са насочен към рехабилитация на пострадалите райони от действията на „Боко Харам”.
На 24 декември президентът на Нигерия съобщи, че армията е удържала техническа победа над терористичната организация „Боко Харам”. Терористи са останали само на територията на щата Борно, но скривалищата им не са в населени пунктове. Оттам правят рейдове с мотоциклети или с коли.


