ГОРЕЩО
Кападокия се превърна в снимачна площадка на български филм за борбата с множествена склероза
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Сиера Леоне съобщиха, че епидемията с ебола е приключила. В последните 42 дни не е регистриран нито един нов случай на заболяването, предаде УНИАН.
Същевременно в Либерия през септември бе обявено, че епидемията на ебола в страната също е приключила. От страните в Западна Африка единствено Гвинея все още има регистрирани случи на заболяването.
Вирусът на ебола отне живота на над 11 хил. души в трите африкански държави. 29 хил. бяха заразени, но се излекуваха.
препоръчано
свързани новини
СЗО: В Сиера Леоне вече няма епидемия от ебола
5137
на 07.11.2015
Пуснаха на свобода сръбския наркобос Сретан Йосич
5913
преди 21 минути
Коалицията на желаещите обсъжда украинския мирен план
6839
преди 1 часа
НАПРЕЖЕНИЕ: САЩ задържаха венецуелски танкер край Каракас
5789
преди 2 часа


