ГОРЕЩО
РАЗВЕДРЯВАНЕ НА ДОНДУКОВ 2: Георги Харизанов разкри с какво се отличи Илияна Йотова на фона на Радев
ЧЕРВЕНО ОСТРИЕ! Милионерчето Терзиев затъва все повече, въоръжил е педофили, а те са му продухвали фонтанелата. Оставка!
Президентът: Вписването на българите в Конституцията на Северна Македония е неотменимо условие за нейното европейско членство
Лидерът на СДС Румен Христов: Надяваме се на честни избори
СМРАЗЯВАЩО: Психолог за групата от "Петрохан": Калушев е успял да направи общност от мъже и момченца - това не е секта, а култ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Франция Манюел Валс призова кардинала, обвинен в изнасилване на скаути, да „поеме отговорност“ в случая, който шокира страната, предава AFP.
препоръчано
„Единственото послание, което имам, без… да заемам мястото на Църквата или съдиите – защото тече разследване – е, че той трябва да поеме отговорност“, заяви Валс.
Манюел Валс: Още големи атаки в Европа са неизбежни
3485
на 13.02.2016


