BG EN

Внимавайте на 11 август! Морето ще е изключително опасно

Животът днес

Внимавайте на 11 август! Морето ще е изключително опасно

11972
на 03.08.2017
Внимавайте на 11 август! Морето ще е изключително опасно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Около 11 август ще има временно усилване на вълнението на морето, каза за  „Фокус“ дежурният синоптик към Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към Българската академия на науките, клон Варна Искрен Куюмджиев.

препоръчано

По думите му за периода до 10 август се очаква вълнението да бъде 1-2 бала, а около 11-ти до 3-4. Куюмджиев поясни, че 4 бала най-вероятно ще бъде в открито море. Синоптикът уточни, че на 12 август ще има отново понижение на вълнението. Той коментира, че през август вълнението на морето най-често е 1-2 бала, но поради бризов характер обикновено се увеличава до 3.

Средномесечната температура на морската вода е между 22 и 24 градуса, но в отделни дни е възможно да достигне до 27-28 градуса“, допълни Куюмджиев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК