ГОРЕЩО
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК от Козилата Ерато: ПП и ДБ ще подкрепят скромно Гюров, за да не му навредят
ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си журналистът Димитър Шумналиев
Животът днес
ВНИМАНИЕ: Измами в социалните мрежи – използват се лицата на водещи от БНТ
28100
на 03.02.2026
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В социалните мрежи продължават да се разпространяват фалшиви видеа, с които, използвайки лицата и гласовете на водещите на "Денят започва", се рекламират различни продукти.
Те са генерирани с изкуствен интелект и изглеждат много истински. Намесват се и имената на известни български изпълнители – Богдана Карадочева, Васил Найданов.
препоръчано
Водещите в предаванията на БНТ не рекламират продукти в ефира на телевизията, съобщи категорично самата БНТ.
Призоваваме зрителите на БНТ да не се подвеждат от подобни материали и да подават сигнал към отговорните институции. С такива проблеми се занимава киберотделът към ГДБОП.
свързани новини
Как да се предпазим от най-честите измами в социалните мрежи
15050
на 08.06.2015
Топ 5 на летните слот игри
2759
преди 24 минути
ПОСЛЕДНИ ДАННИ! Нивото на Дунав падна с още 3 сантиметра
4989
преди 58 минути
Ниското ниво на река Дунав застрашава екосистемите в резерват „Сребърна”
3998
преди 1 часа


