BG EN

Внимание! Сложиха две нови камери за скорост на АМ „Тракия”

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Внимание! Сложиха две нови камери за скорост на АМ „Тракия”

114380
на 28.12.2016
Внимание! Сложиха две нови камери за скорост на АМ „Тракия”
Автор:   ПИК

Устройствата ще ловят нарушители в района на Ямбол

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две нови камери за скорост на пътя са поставени на автомагистрала "Тракия". Те са в района на Ямбол - първата е на 181-ри км, а втората - на около 192-ри км. Това съобщи „Флагман”, като се позова на сигнал от пътуващ по магистралата и  забелязал табелите за предупреждение за камера на пътя.

Той обаче смята, че те са бутафорни, тъй като видял единствено пътните знаци, без устройство на пътя.

"Преди няколко дни, когато пътувахме по АМ "Тракия", в района на Ямбол забелязахме табела, която предупреждава за камера. След има-няма 10 км имаше още един знак. Въпреки че наблюдавахме много внимателно, камери не успяхме да видим. Може би целта на Пътна полиция е да стряскат джигитите", смята наблюдателния шофьор.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК