ГОРЕЩО
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЕКШЪН В ЕФИР: Анализатори се скараха заради първите стъпки на правителството и непопулярните мерки за бюджета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 27 август (сряда) между 10:00 и 14:00 часа движението по автомагистрала „Струма“ при 85-ия километър в посока Благоевград ще бъде временно ограничено.
препоръчано
Причината е монтиране на пътни знаци, което налага затваряне на изпреварващата лента. Преминаването ще се осъществява само в активната лента.
От Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ) призовават шофьорите да карат внимателно, да спазват пътните знаци и ограничението на скоростта, и да не предприемат рискови маневри.
За актуална информация относно пътната обстановка може да следите сайта на АПИ - www.api.bg, както и на телефон 0700 130 20.


