BG EN

Внук преби 75-годишната си баба в Стара Загора

Крими

Внук преби 75-годишната си баба в Стара Загора

14808
на 17.11.2025
Внук преби 75-годишната си баба в Стара Загора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 30 години е задържан за срок до 24 часа за нанасяне на побой на възрастна жена в Стара Загора. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

препоръчано

Пострадалата е 75-годишна жена, която е баба на сочения за извършител. 

Инцидентът е станал снощи около 20:30 часа в жилище в областния град. По случая е образувано досъдебно производство.

Това е пореден случай на домашно насилие от внук към баба в Стара Загора - през март две възрастни жени станаха жертви на домашно насилие от внуците си. Районната прокуратура в Стара Загора е ръководила разследвания по 237 досъдебни производства за престъпления, извършени в условията на домашно насилие през миналата година. Това е с близо 100 случая повече в сравнение с 2023 година.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая Петрохан (ВИДЕО) УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК